Kategorier
Lafayette Y-kabel för BP50 & BP100
Denna produkt är tillfälligt slut, men det är normalt en lagervara och den kommer snart in igen. Skriv in din e-postadress och tryck på BEVAKA så får du ett e-post så snart vald variant finns i lager igen.
Köp & prenumerera
För automatisk leverans av den här produkten välj intervall nedan och tryck på "KÖP"-knappen. Du får varan levererad omgående och sedan samma datum varje period tills du väljer att avsluta prenumerationen. Läs mer om prenumerationer.
- Beskrivning
Lafayette Y-kabel för BP50 & BP100
Lafayette Y-kabel är utvecklad för att ansluta två BP50- eller BP100-batteripack till en kompatibel Lafayette-pannlampa. Genom att koppla samman två batterier förlängs drifttiden, vilket gör kabeln till ett praktiskt tillbehör vid längre arbetspass, jakt eller andra aktiviteter där maximal batterikapacitet behövs.
Kabeln är kompatibel med Lafayette HL23, HL35 och HL50 och har en robust konstruktion anpassad för användning i krävande utomhusmiljöer.
Specifikationer
- Kompatibel med Lafayette BP50 och BP100
- Ansluter två batteripack till en pannlampa
- Förlänger drifttiden
- Passar Lafayette HL23, HL35 och HL50
- Kabellängd: 55 cm
- Robust konstruktion
- Fakta om produkten
- Prishistorik





